Elżbieta Paśnicka, Marek Paśnicki

NASZA PRZYCHODNIA

 

dr n. med. Marek Paśnicki
Alergolog
Specjalista chorób dziecięcych
.
Konsultant Wojewódzki
w dziedzinie alergologii
na woj. lubuskie

 

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej powstał w 2002 r. Świadczymy usługi w zakresie alergologii, pediatrii i stomatologii. Nasza siedziba mieści się w Łużyckim Centrum Medycznym przy ulicy Strzelców 10 w Żarach, Poradnia Stomatologiczna zlokalizowana jest przy ul. Zdrowej 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Poradnia Alergologii i Pediatrii prowadzi pełną diagnostykę i leczenie w zakresie alergii dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym immunoterapię – odczulanie, próby prowokacyjne, badanie rhinomanometryczne i spirometrię. Pacjenci przyjmowani są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, ze skierowaniem od lekarza rodzinnego oraz prywatnie. Poradnia prowadzi również konsultacje i leczenie w zakresie pediatrii.

Z dniem 14.02.2014 r. decyzją CENTRUM MEDYCZNEGO KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO w Warszawie nasza placówka została wpisana na listę jednostek organizacyjnych prowadzących specjalizacje w dziedzinie alergologii. 

Poradnia Stomatologii prowadzi konsultacje i leczenie z zakresu stomatologii ogólnej, obejmującej stomatologię zachowawczą, chirurgię stomatologiczną, protetykę i zabiegi profilaktyczne u dzieci i dorosłych. Pacjenci przyjmowani są w ramach ubezpieczenia zdrowotnego i umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatnie. Gabinet jest w pełni wyposażony w niezbędny do przeprowadzania zabiegów stomatologicznych sprzęt.

Nasza placówka czynnie uczestniczy w programie  Polskiego Rejestru Wrodzonych Wad Rozwojowych. Wszelkie informacje związane z wrodzonymi wadami rozwojowymi, oraz informacje na temat samego przedsięwzięcia można znaleźć na stronie internetowej PRWWR pod adresem www.rejestrwad.pl